Tunalı Hilmi Caddesi No: 90/6 Kavaklıdere Pazar Hariç 09:00-19:00 (0312) 426 22 88
0

Popüler Hizmetler

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, lazer makinesi ile vücuttan istenmeyen tüylerin ve kılların uzaklaştırılması için kullanılan kalıcı bir yoldur.

Devamını Oku
İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon, oldukça ince uçlu bir iğne ile kıl yuvasına girilerek kıl kökünün elektrikle yakılması ve aktivitesinin ortadan kaldırılması sonrasında açıkta kalan kılın cımbız ile vücuttan atılması sürecinin adıdır.

Devamını Oku
Sir Ağda

Sir ağda, yapışkanlık özelliğine sahip olan çam reçinesinden üretilir. Doğal bir epilasyon kaynağı olması sebebiyle tercih edilir. Natürel olmasının nedeni, ısı ve akışkanlık özelliğini doğal yollardan kazanmasıdır.

DEVAMINI OKU
Makyaj

Özellikle, kişilerin yoğun bir hayata sahip olması ile beraber doğal görünen ve zaman dostu olan kalıcı makyaj aranan unsurlardan biri olmuştur

Devamını Oku
Kirpik Perması

Güzel bakışlara sahip olmanın püf noktalarından biri de kirpiklerde gizlidir. Kıvrımlı, hacimli ve dolgun görünen kirpikler, bakışlarınıza daha derin anlamlar katacaktır.

DEVAMINI OKU
İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması adından da anlaşılacağı üzere ipek veya başka değerli gerçek bir hayvan kılından yapılmış ince tellerin uygun malzemelerle kirpiklere göz kapağının üzerinden yapıştırılmasıdır.

DEVAMINI OKU
Kaş Kontür

Kıl tekniği adı da verilen kaş kontürü işleminde kaşların daha dolgun ve kalın gösterilmesi hedeflenir. Özellikle, kaşlarında seyreklik olan kişiler tarafından tercih edilir.

DEVAMINI OKU
Manikür- Pedikür

El ve ayaklar sağlıklı vücudun olmazsa olmazlarıdır. Bu nedenle ehemmiyetli çalışan merkezlerde işinin ehli, uzman kişilerin bilgisinden ve tecrübesinden yararlanarak sağlıklı ve bakımlı, güzel el ve ayaklara sahip olmak hiç de hayal olarak kalmayabilir.

DEVAMINI OKU
Cilt Bakımı

Cilt bakımı uzmanlar tarafında her cilt tipine göre uygun işlemlerin derinlemesine uygulanmasıdır.

Devamını Oku